Rozkoszuj się wibracjami

swego wnętrza.

Niech pieśń serca

wiatrem pieści

Twe skrzydła.

Jesteś wibracją magnetycznie tworzącą

odbicie siebie w otaczającym Cię życiu.

tail

ODKRYWCA

Mariusz Alin ur. 1973 r.

Jestem poza jakąkolwiek etykietką określającą mnie, gdyż trudno zamknąć Wiatr w ograniczenia umysłu.

Od 7.09.2012 rozbudzam swoją świadomość po przez Dietę Praniczną (inedia, bretharianizm) w codziennym życiu światłem. Ten styl życia (wolny od przymusu jedzenia) jest przełomowym doświadczeniem w mym rozwoju i słuchaniu siebie samego. Oczyszczone i wypełnione światłem ciało integruje mój umysł, emocje i moja Wyższą Jaźń.

Życie Światłem Miłości wspiera mnie w świadomości tego Kim Jestem i określa moją moc, mądrość i miłość we wszystkim a szczególnie w byciu dla ludzi którzy szukają inspiracji w odkrywaniu tego kim są.

JESTEM totalnie w tu i teraz, bez oczekiwań, w otwartości na propozycje każdego dnia po przez dzielenie się tylko swym życiowym doświadczeniem. 

Tańczę taniec swego serca.

Z wykształcenia jestem terapeuta zajęciowym ze specjalizacją psychoterapii. Jestem tez dyplomowanym bioenergoterapeutą. Zajmuje się od prawie 30 lat pomaganiem ludziom w rozwoju interpersonalnym, zawodowym i duchowym. Moje doświadczenia obejmują min. pracę wśród ludzi poważnie chorych (min. w stanie terminalnym, po urazach kręgosłupa), prowadzenie grup wsparcia, indywidualne sesje “inspiracji”, prelekcje oraz warsztaty “rozwoju duchowego”.

Studiowanie zagadnień psychologii, bioenergoterapii, uzdrawiania pranicznego, medycyny energoinformacyjnej, radiestezji, psychoterapii, teologii, różnych form pracy z oddechem i ciałem oraz poznawanie zagadnień związanych z fizyką kwantową a przede wszystkim osobisty rozwój w doświadczeniu tego Kim Jestem, pozwoliło mi rozwinąć efektywną pracę z ludźmi.

Jest to eklektyczna suma mych doświadczeń ukształtowanych przez duchowy wgląd, intuicje i pragmatyczne podejście do życia.

"Jestem Odkrywcą Światła w sobie

i lustrem dla Ciebie."

Mariusz Alin


Wykształcenie:
 • Wyższa Szkoła Psychoterapii i Rewalidacji w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej
 • Studium Psychologii i Psychoterapii prowadzone przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie
 • Northwestern Business College w Chicago
 • Academy of Business & Career Development w Chicago
 • Centrum Edukacji Medycyny Energoinformacyjnej w Kielcach
 • Studium Bioenergoterapii prowadzone przez Polski Cech Psychotroniczny w Łodzi
 • The Institute Mind Self Yoga — Kurs Uzdrawiania Pranicznego wg. Choa Kok Sui

JEDYNY NAUCZYCIEL MIESZKA W MYM SERCU.

Pracacowałem min. :
 • Hospicjum Onkologiczne w Warszawie
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Szpital Psychiatryczny w Warszawie

Obecnie:

 • Działalność edukacyjno-terapeutyczna poprzez prelekcje i prowadzenie spotkań grupowych i indywidualnych.
 • Od 10 lat praca jak Personal Assistant w UK z ludźmi sparaliżowanymi, po urazie kręgosłupa.
Hobby:
 • Bieganie (w maratonach – 3.46),
 • gra na perkusji,
 • poezja,
 • pisanie,
 • chodzenie po lasach i górach,
 • filmy SF,
 • prowadzenie samochodów ciężarowych,
 • taniec.
JAM JEST

Miłość do Boga którego nie widzisz zaczyna się od miłości do bliźniego którego spotykasz, a ta bez miłości własnej nie istnieje.


Mariusz Alin

Kolejne książki które piszę to:

POKÓJ CIEMNOŚCI - Proces Wglądu.

ODDECH BOGA - Anatomia kreacji.

i w przygotowaniu jeszcze o:

Wolności od przymusu jedzenia,

Wielowymiarowy seks

Anahata - tomik poezji


Narodziny

Urodziłem się w Wieluniu, w rodzinie która w połowie wciąż jest dla mnie magiczną tajemnicą a połowa uwidacznia się w miłości która wciąż mnie wzrusza.

Ach ten czas bez komputerów, komórek… spędzany na podwórku czy w lesie z kolegami.

1992

Bunt młodzieńczej poezji

To był szczególny czas związany z muzyką lat 70 -tych, poezją turpistyczną i… który objawił wielka wrażliwość i krzyk w odkrywaniu tego Kim Jestem.

Poznanie Boga i świadomy chrzest.

Niezwykły czas przeobrażenia z ateizmu ku otwarciu się na istnienie Boga. Wyraziło się to po przez chrzest w kościele protestanckim i całym sercem otwarcie się na drogę by poświęcić swoje życie pracy z ludźmi jako przyszły pastor. Rozpocząłem studia teologiczne. W tym samym czasie studiowałem terapię zajęciową ze specjalizacją psychoterapii.

2007

Od religijności po ezoteryzm

Moja droga chrześcijańskiej religijności przeplatała się z doświadczeniami charyzmatycznymi co przyniosło potrzebę głębszego poznawania życia i tego kim jest Bóg. „Przypadkowe” zdarzenia poprowadziły mnie drogą trudną ze względu na wychodzenie z różnych nieprzyjaznych przekonań na temat tego co mnie interesowało. Wyszkolenie się w pracy z energią subtelną (kursy bioenergoterapii) i różne inspiracje książkowe (Spalding, Ramtha, Bashar, Abraham) przyczyniły sie do potęznego rozwoju mojego na róznych płaszczyznach życia.

2012

Przejście na styl życia wolny od jedzenia „bretharianizm”

W 2011 r. rozpoczałem pracę w UK jako opiekun osób po urazie kręgosłupa (sparaliżowane), a w 2012 we wrześniu przeszedłem powodowany wiatrem serca inicjację 21 dniową przejścia na odżywianie się światłem inspirowaną Jasmuheen. To zapoczątkowało potęzne zmiany w mym zyciu i rozpoznaniu tego czym jest życie i jak cudownymi istotami miłosci jesteśMY.

2015

Pokój Ciemności - DARK ROOM

Ponownie zawołany wewnętrznym pragnieniem poznawania siebie doświadczyłem kilka razy bycia w przestrzeni dużej deprywacji sensorycznej. Przerodziło się to w prowadzenie grupowych Pokojów Ciemności dla przebudzenia wewnętrznego światła.

2020

Oddech Serca - Oddech Boga

Stosowanie różnych praktyk oddechowych wg. Butiejko, WimHofa, Hatorów, Ramthy, różne Krije, oddech Merkaby, oddech Holotropowy itp. wyzwoliły we mnie mądrość rozwijania technologii oddechu Boga w sobie.

Dzisiaj

Życie objawia cuda dając mi doświadczać piękna miłości w każdej formie. Wciąż jestem zaskakiwany tym jak wyzwalające jest kochać siebie w każdym aspekcie funkcjonowania. Miłość ma tak wiele subtelnych odcieni, że jak wyjdziemy poza historie umysłu to możemy odkrywać to kim jesteśmy. Rozpoznanie iluzji serwowanej nam przez umysł jest dla mnie darem mego życia. Niech płynie w miłości w swoim tempie i kierunku, bez popychania tej rzeki.

Obecnie moje życie jest lustrem dla Ciebie. Moje doświadczenie czyni we mnie mądrość, moc i miłość które przejawia się poprzez spotkania indywidualne, grupowe i prezentacje publiczne oraz pisanie książek.

NAMASTE i zapraszam do kontaktu oraz poznawania mej ekspresji.

Mariusz Alin


Wymiana energii

Z Serca do Serca ku inspiracji 

Zawsze mamy tyle pieniędzy ile potrzebujemy na dany moment i tylko myśl o braku ten brak objawia i wzmacnia.

Życie z pasji jest cudownym doświadczeniem zamieniającym “pracę” w nieustanną radość istnienia.

Moją drogą jest tak żyć i czynić z serca wszystko dla każdego, co pragnął bym dla siebie i więcej. Dziele się swym naturalnym przepływem i doświadczeniem – moim życiem w świetle.

Wszystkie zajęcia pochłaniają czas który dobrze jest mądrze szafować, by kwestie relacji, kwestie materialne i inne były w równowadze.

Jeżeli czujesz z mojej strony wsparcie, inspiracje i pragniesz mnie wesprzeć finansowo bym mógł realizowac więcej projektów serca to…

Zapraszam Cię do tego i z góry DZIĘKUJĘ.

Mariusz Alin

PL96 1140 2017 0000 4902 0454 4193

SWIFT code – BREXPLPWMBK


Wdzięczność za wszystko co wydarzyło się w życiu jest kluczem otwierającym serce by poznać, że Miłość jest w każdym doświadczeniu.

Mariusz Alin

Zapraszam do kontaktu

Kocham Cię

mariuszalin@gmail.com
Przystanek GAJA dla Gwiezdnych Wędrowców
Twoje dane kontaktowe zostaną TYLKO użyte do kontaktu między nami. Czyli do odpowiedzi na "Twoje Słowa" oraz informowania Cię o nowych działaniach w ramach działania Grupy Oddech Serca.